Biuro Projektu w Słupsku to jeden z oddziałów firmy WIRPiE, realizujący projekty z obszaru województwa pomorskiego. Zajmujemy się zarządzaniem projektami szkoleniowymi dla osób pracujących i bezrobotnych.

Kursy i szkolenia

Organizujemy szkolenia najwyższej jakości! Każde z nich dopasowane jest do indywidualnych potrzeb związanych z podnoszeniem kwalifikacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy uczestnik realizowanych przez nas projektów jest indywidualną jednostką, dlatego podczas szkoleń i kursów staramy się stworzyć optymalne warunki do rozwoju osobistego i zawodowego. Uczestnikom naszych projektów zapewniamy różnorodne formy szkolenia – wykłady, prezentacje, dyskusje, ćwiczenia.

Osoby prowadzące szkolenia to wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin. Ich wysokie kompetencje, bogate doświadczenie zawodowe oraz umiejętności interpersonalne sprawiają, że możemy zaoferować Państwu niepowtarzalną ofertę szkoleniową opartą o skuteczne formy nauczania i aktualną wiedzę.

Organizowane przez nasz kursy i szkolenia dotyczą trzech obszarów:

  1. Kursy prowadzące do uzyskania kwalifikacji zawodowych – służą uzyskaniu lub poszerzeniu kompetencji zawodowych. Kursy te proponowane są osobom, które chcą się przebranżowić lub uzupełnić swoje uprawnienia zawodowe.
  2. Kursy językowe (angielski i niemiecki) – służą uzyskaniu lub poszerzeniu kompetencji językowych. Szkolenia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania, a poziom każdego z uczestników oceniany jest przez lektora na podstawie testu językowego. Każdy z kursów językowych zakończony jest egzaminem zewnętrznym.
  3. Kursy komputerowe – służą uzyskaniu lub poszerzeniu kompetencji informatycznych, poprzez zwiększenie stopnia oraz poprawę umiejętności w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK). Uczestnicy szkolenia mają możliwość uzyskania certyfikatu ECDL (Europejskie Komputerowe Prawo Jazdy) lub ECCC (Europejski Certyfikat Kompetencji Informatycznych).

Zapraszamy serdecznie,

Zespół Biura projektu w Słupsku

Aleja 3. Maja 44, pok. 19, 20, 21